Mieszkanie Plus - dokumenty

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE BUDOWY MIESZKAŃ W GIŻYCKU W RAMACH PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

                                                                                                               Giżycko, dnia 20 marca 2019 r.

 

 

SPOTKANIA  INFORMACYJNE DOTYCZĄCE BUDOWY MIESZKAŃ W GIŻYCKU

W RAMACH PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

 

 

         Uprzejmie informuję, że w dniu 3 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 oraz w dniu 11 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku przy Al. 1 Maja 14 w Giżycku odbędą się spotkania informacyjne dotyczące projektu budowy mieszkań w Giżycku, przy ul. Warszawskiej w ramach programu Mieszkanie Plus.

 

         Podczas spotkań przedstawione zostanie aktualne stadium prac nad realizacją projektu oraz podstawowe założenia związane z lokalizacją budynków, warunkami najmu mieszkań, przewidywaną stawką czynszu i opłat związanych z dojściem przez najemców do własności lokalu mieszkalnego.

 

         Będzie istniała również możliwość pobrania, wypełnienia i złożenia ankiety (wniosku) dla osób zainteresowanych najem lokali mieszkalnych, które mają powstać w ramach projektu. 

 

         Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniach oraz wypełniania i składania wniosków (ankiet).

 

         Formularze wniosków (ankiet) są cały czas dostępne na stronie internetowej www.bip.gizycko.pl w zakładce Mieszkanie Plus.

 

Wnioski (ankiety) wypełnione na ww. formularzu mogą być składane w Urzędzie Miejskim w Giżycku, Aleja 1 Maja 14 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego – pokój nr 7, parter lub listownie na adres: Urząd Miejski w Giżycku, Aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko, względnie drogą e-mail na adres: urzad@gizycko.pl zawierającą skan wypełnionego wniosku w terminie do 15 kwietnia 2019 r. włącznie (decyduje data wpływu do Urzędu).

 

 

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2019-03-20
Dokument wytworzony przez: Wydział Mienia (WM)
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Jacek Markowski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 20 marca 2019 11:22
Dokument wprowadzony do BIP przez: Natalia Żadziłko
Ilość wyświetleń: 1281
20 marca 2019 11:23 (Natalia Żadziłko) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 marca 2019 11:22 (Natalia Żadziłko) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)