Komisja Skarg Wniosków i Petycji Kadencja 2018 - 2023

Skład

Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji - do 18.12.2019 r.

Wiceprzewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji

Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 18.12.2019 r.

Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji

Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji do 28.02.2019 r.

Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji

Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 27.03.2019 r. Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 11.05.2020 r.

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 425053
19 października 2020 13:21 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Doraźnej ds Rozwoju Sportu do 14.10.2020 r..
08 października 2020 09:50 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Dodanie członka komisji: Członek Komisji Doraźnej ds Programu Rozwoju Sportu.
08 października 2020 09:50 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Dodanie członka komisji: Członek Komisji Doraźnej ds Rozwoju Sportu.