Komisja Spraw Społecznych Kadencja 2018 - 2023

Skład

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych

Wiceprzewodnicząca Komisji Spraw Społecznych

Członek Komisji Spraw Społecznych - do 18.12.2019 r.

Członek Komisji Spraw Społecznych

Członek Komisji Spraw Społecznych

Członek Komisji Spraw Społecznych

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 414046
25 lutego 2020 14:06 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Finansów i Gospodarki do 12.02.2020 r..
20 lutego 2020 11:18 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych komisji: Terminy posiedzeń komisji Rady Miejskiej w Giżycku.
12 lutego 2020 12:25 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 18.12.2019 r..