Komisja Rewizyjna Kadencja 2006 - 2010

Skład

Przewodniczący komisji

Wiceprzewodniczący komisji

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Członek komisji

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 418151
29 maja 2020 13:16 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 27.03.2019 r. Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 11.05.2020 r..
25 lutego 2020 14:06 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Finansów i Gospodarki do 12.02.2020 r..
20 lutego 2020 11:18 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych komisji: Terminy posiedzeń komisji Rady Miejskiej w Giżycku.