Rada Miejska Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej w Giżycku

W każdy wtorek w godzinach 8.00 - 9.00 w Biurze Rady Miejskiej Aleja 1 Maja 14

Dyżur Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Giżycku

W każdy poniedziałek w godzinach 15.00 - 16.00 w Biurze Rady Miejskiej Aleja 1 Maja 14.

Skład

Przewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Przewodniczący Rady Miejskiej - Cezary Piórkowski

Dyżury:

Poniedziałki -14.00 – 16.00
Środy -13.00 – 15.00
Czwartki -10.00 - 13.00

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Jan Sekta

Dyżury w poniedziałki w godz. 11.00-12.00

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Komisje

Dokumenty

Petycje

Petycje

Pomoc publiczna

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Środowisko naturalne

Środowisko naturalne

Wybory

Wybory

Ogłoszenia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 418105
29 maja 2020 13:16 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 27.03.2019 r. Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 11.05.2020 r..
25 lutego 2020 14:06 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Finansów i Gospodarki do 12.02.2020 r..
20 lutego 2020 11:18 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych komisji: Terminy posiedzeń komisji Rady Miejskiej w Giżycku.